komplet mebli wiklinowych

MEBLE WIKLINOWE

Komplet mebli wiklinowych to gwarancja udanego wypoczynku. Działka, ogród czy taras to miejsca, w których idealnie sprawdzą się te wiklinowe wyroby. Zestawy mebli stanowią również ekologiczny, stylowy dodatek wystroju wnętrz do ogródków restauracyjnych, barów gastronomicznych oraz lokali usługowych.
W naszej ofercie znajdują się meble wiklinowe takie jak stoły komody, taborety, sofy, krzesła, a także pozostałe produkty, które możesz zobaczyć w innych kategoriach. Oferujemy wykończenia szyte na miarę takie jak poduszki na siedzisko czy wewnętrzne obszycie koszyka.

tel. (+48) 793-234-998

Wszelkie informacje na temat naszych usług, płatności oraz zamówienia i realizacji uzyskasz kontaktując się używając powyższego numeru telefonu. Możesz także odwiedzić nasz sklep. Znajdziesz u nas wariant biały uzyskany metodą wybielania. Duży wybór wzorów. Dostawa na terenie Rzeszowa gratis! Nasze produkty to polska ekologiczna produkcja bezpieczna dla dzieci. Niska cena i wysoka jakość produktów to nasza główna zaleta.
Zobacz również inne produkty dostępne w naszej firmie takie jak szafki, regały, koszyczki czyli wszystko co niezbędne w ogrodzie i nie tylko.

fotel wiklinowy
meble wiklinowe
komplet mebli z wikliny
poduszka na fotel
regał wiklinowy
sofa wiklinowa
stoliki wiklinowe
szafka wiklinowa
taboret wiklinowy